Int ne. #229161
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Challenger 396
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 12:58)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Challenger |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 396 |
| Prvotní registrace | 04/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 62.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.100 kg |
| Délka v mm | 7.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Geisenheim
POSTCODE: 65366
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229161
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Challenger 396
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 12:58)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.