Int ne. #222040
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil 665 HS
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 13:07)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Eura Mobil |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 665 HS |
| Prvotní registrace | 08/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 132.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 6.905 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Berlin
POSTCODE: 13088
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222040
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Eura Mobil 665 HS
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 13:07)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.