Int ne. #192745
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Mobilvetta Oklahoma
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 13:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mobilvetta |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Oklahoma |
| Prvotní registrace | 12/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 59.700 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 74 kW (101 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 7.120 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Má drobné poškození levého zadního světla, viz foto.
Poškození
Umístění
Německo, Nümbrecht
POSTCODE: 51588
Vzdálenost:
... km
Int ne. #192745
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Mobilvetta Oklahoma
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 13:03)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.