Int ne. #229167
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
P.L.A. 385
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 11:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | P.L.A. |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | 385 |
| Prvotní registrace | 03/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 25.380 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Ditzingen
POSTCODE: 71254
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229167
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
P.L.A. 385
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 11:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.