Int ne. #203001
Aktivní
Adria 3way
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 11:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | 3way |
| Prvotní registrace | 12/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 128.500 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 74 kW (101 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1870 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.800 kg |
| Délka v mm | 4.782 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Regulátor elektrického ovládání oken spolujezdce bez funkce
Umístění
Německo, Lohmar
POSTCODE: 53797
Vzdálenost:
... km
Int ne. #203001
Aktivní
Adria 3way
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 11:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.