Int ne. #218402
Příležitost k nákupu
Adria Adriatik A 660WP
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:56)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Adriatik A |
| Model | 660WP |
| Prvotní registrace | 06/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 87.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Großkrotzenburg
POSTCODE: 63538
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218402
Příležitost k nákupu
Adria Adriatik A 660WP
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 14:56)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.