Int ne. #225517
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Adria Adriatik Coral 660SL
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 12:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Adriatik |
| Model | Coral 660SL |
| Prvotní registrace | 12/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 155.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | XT670B |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Obě záďová světla fungují, světlo poškozeno.
Nárazník za světlem poškozen.
Scheurtje in een van de drie panelen douchedeur (wel gewoon bruikbaar).
Poškození
Umístění
Nizozemsko, Purmerend
POSTCODE: 1447 HJ
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225517
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Adria Adriatik Coral 660SL
Načítání ...
(pá 22. 05. 2026 12:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.