Int ne. #221717
Příležitost k nákupu
Adria Adriatik S574SP
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 14:30)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Adriatik |
| Model | S574SP |
| Prvotní registrace | 02/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 130.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 4-TBR-32 |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.440 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Nárazník je poškozený na pravé straně. Betreft alleen het hoekje dat vervangen zou moeten worden, is een los deel van de bumper. Osvětlení stále funguje.
Poškození
Umístění
Nizozemsko, Simonshaven
POSTCODE: 3212
Vzdálenost:
... km
Int ne. #221717
Příležitost k nákupu
Adria Adriatik S574SP
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 14:30)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.