Int ne. #220077
Aktivní
Adria Coral 660 SL
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Coral |
| Modell | 660 SL |
| Prvotní registrace | 04/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 75.728 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.993 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Kissing
POSTCODE: 86438
Vzdálenost:
... km
Int ne. #220077
Aktivní
Adria Coral 660 SL
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.