Int ne. #219537
Aktivní
Adria Coral S 670 SL
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Coral S |
| Modell | 670 SL |
| Prvotní registrace | 06/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 120.126 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | S636PS |
| Třída znečišťující látky | Euro 4 |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.360 mm |
| Šířka v mm | 230 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Zůstal za sebou lak schade zie foto!
Heeft wat weer in de achterwand.
Poškození
Umístění
Nizozemsko, Hoogeveen
POSTCODE: 7901 TB
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219537
Aktivní
Adria Coral S 670 SL
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.