Int ne. #208042
Aktivní
Adria Coral XL 660 SL Plus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Coral XL |
| Modell | 660 SL Plus |
| Prvotní registrace | 05/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 60.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.400 kg |
| Délka v mm | 7.390 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Pravý zadní nárazník s drobnými škrábanci.
Umístění
Německo, Erbach
POSTCODE: 89155
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208042
Aktivní
Adria Coral XL 660 SL Plus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.