Int ne. #179181
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Matrix Plus M |
| Modell | 670 SL Platinum |
| Prvotní registrace | 05/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 24.950 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.150 kg |
| Délka v mm | 7.380 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Bluetooth |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Malá sotva viditelná mini boule
Umístění
Německo, Lamspringe
POSTCODE: 31195
Vzdálenost:
... km
Int ne. #179181
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Adria Matrix Plus M 670 SL Platinum
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.