Int ne. #218586
Aktivní
Adria Matrix Supreme 700 SL
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 14:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Matrix Supreme |
| Modell | 700 SL |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 37.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
malé optické vady
Umístění
Německo, Bad Lauterberg
POSTCODE: 37431
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218586
Aktivní
Adria Matrix Supreme 700 SL
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 14:55)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.