Int ne. #226439
Opětovné vyjednávání
Adria Twin Supreme 600 SPB
Konec aukce: čt 21. 05. 2026 12:00
Dostupnost: 19. Juni 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Twin Supreme |
| Modell | 600 SPB |
| Prvotní registrace | 10/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 61.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Poškrábaný ráfek pravého zadního kola,
Ojedinělé odštěpky na kapotě
Umístění
Německo, Augsburg
POSTCODE: 86199
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226439
Opětovné vyjednávání
Adria Twin Supreme 600 SPB
Konec aukce: čt 21. 05. 2026 12:00
Dostupnost: 19. Juni 2026
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.