Int ne. #213209
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Adria Twin Supreme 640 SGX
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Adria |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Twin Supreme |
| Modell | 640 SGX |
| Prvotní registrace | 05/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 10.300 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Apple CarPlay |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Mírná promáčklina v horní části zadního rámu.
Mírné promáčknutí na pravé straně zadního horního bočního panelu.
Poškození
Umístění
Německo, Weitnau
POSTCODE: 87480
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213209
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Adria Twin Supreme 640 SGX
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.