Int ne. #206079
Aktivní
Ahorn ACA 690 plus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | ACA |
| Modell | 690 plus |
| Prvotní registrace | 03/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 75.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 107 kW (145 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Remscheid
POSTCODE: 42899
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206079
Aktivní
Ahorn ACA 690 plus
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.