Int ne. #219593
Aktivní
Ahorn Camp 690 P
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Camp |
| Modell | 690 P |
| Prvotní registrace | 11/2016 |
| Počet ujetých kilometrů | 72.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 100 kW (136 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
.stav viz obrázky, na kapotě vlevo vpředu byl příliš dlouho ptačí trus, proto zde chybí nějaká barva.
Nárazník zadní pravý, malá prasklina, podběh kola zadní pravý, chybí zde malý kousek, stupačka projektu 2000 občas visí, měla by se obnovit, zkouška plynem byla dobrá, nárazové čidlo a odtrhová hadice potřebují obnovit (10 let staré), v garáži zadní levá je malá prasklina, pouze uvnitř, z roku 2017, nevadilo mi to. Roleta na okně v kuchyni potřebuje další držák.
Poškození
Umístění
Německo, Schifferstadt
POSTCODE: 67105
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219593
Aktivní
Ahorn Camp 690 P
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.