Int ne. #227008
Již není k dispozici
Ahorn Camp 690 Plus
Konec aukce: st 20. 05. 2026 17:15
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Camp |
| Modell | 690 Plus |
| Prvotní registrace | 03/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 6.872 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 107 kW (145 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Selent
POSTCODE: 24238
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227008
Již není k dispozici
Ahorn Camp 690 Plus
Konec aukce: st 20. 05. 2026 17:15
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.