Int ne. #223022
Aktivní
Ahorn Canada AE
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 14:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Canada |
| Modell | AE |
| Prvotní registrace | 04/2022 |
| Počet ujetých kilometrů | 50.600 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 107 kW (145 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.474 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Je nutná výměna pneumatik, stále v rozmezí minimální tolerance
Umístění
Německo, Witten
POSTCODE: 58454
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223022
Aktivní
Ahorn Canada AE
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 14:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.