Int ne. #224743
Aktivní
Ahorn Canada AE
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:46)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Canada |
| Modell | AE |
| Prvotní registrace | 12/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 60.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 92 kW (125 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.470 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Rheinberg
POSTCODE: 47495
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224743
Aktivní
Ahorn Canada AE
Načítání ...
(čt 14. 05. 2026 15:46)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.