Int ne. #99861
V procesu zkoumání
Ahorn Canada AE
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Canada |
| Model | AE |
| Prvotní registrace | 04/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 30.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Malý škrábanec na kapotě, malý škrábanec na pravé straně
Umístění
Německo, Essen
POSTCODE: 45355
Vzdálenost:
... km
Int ne. #99861
V procesu zkoumání
Ahorn Canada AE
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.