Int ne. #206119
Aktivní
Ahorn Eco A 660
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Eco A |
| Modell | 660 |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 72.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Kerken
POSTCODE: 47647
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206119
Aktivní
Ahorn Eco A 660
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.