Int ne. #217856
Již není k dispozici
Ahorn Van 550
Konec aukce: po 27. 04. 2026 12:32
Dostupnost: 15. Juni 2026
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Ahorn |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Van |
| Modell | 550 |
| Prvotní registrace | 07/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 12.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2299 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Sprchová zástěna byla odstraněna, lze ji znovu namontovat.
Umístění
Německo, Loxstedt
POSTCODE: 27612
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217856
Již není k dispozici
Ahorn Van 550
Konec aukce: po 27. 04. 2026 12:32
Dostupnost: 15. Juni 2026
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.