Int ne. #223514
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Andere Beisl 650 M
Načítání ...
(čt 21. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Beisl 650 M |
| Prvotní registrace | 05/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 225.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 79 kW (107 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2446 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 6.950 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Vadný čip satelitní navigace.
Uvolněný kontakt. Zpětná kamera
Umístění
Německo, Mölln
POSTCODE: 23879
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223514
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Andere Beisl 650 M
Načítání ...
(čt 21. 05. 2026 9:45)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.