Int ne. #223438
Aktivní
Andere Blue camp sky 400
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Blue camp sky 400 |
| Prvotní registrace | 05/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 225.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2402 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | JK653T |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Luifel momenteel afwezig,
Schade professioneel hersteld, wand verstevigd voor plaatsing luifel.
Umístění
Nizozemsko, Herwijnen
POSTCODE: 4171CE
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223438
Aktivní
Andere Blue camp sky 400
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.