Int ne. #226891
Aktivní
Andere Bresler Office 495 DK
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Bresler Office 495 DK |
| Prvotní registrace | 09/2007 |
| Počet ujetých kilometrů | 294.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 4.963 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Střecha (sklolaminát) se stále utěsňuje (lodní barva).
Jedno ložisko kola (zadní) ještě nebylo vyměněno. Zbývající (3) jsou nová.
Umístění
Německo, Köln
POSTCODE: 50999
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226891
Aktivní
Andere Bresler Office 495 DK
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.