Int ne. #229206
Aktivní
Andere Cristal H 590
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:47)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Cristal H 590 |
| Prvotní registrace | 07/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 283.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.499 kg |
| Délka v mm | 6.390 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Dveře spolujezdce mírně promáčknuté ve spodní části, závady TÜV (mírná ztráta oleje v motoru, prorezavělý přední pravý rám, prorezavělý zvedací bod vpředu vpravo, mírně zkorodované brzdové vedení vpředu a vzadu)
Umístění
Německo, Frankweiler
POSTCODE: 76833
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229206
Aktivní
Andere Cristal H 590
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:47)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.