Int ne. #120995
Aktivní
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Damon Avanti Wohnmobil 3106 |
| Prvotní registrace | 08/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 31.209 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 150 kW (204 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 7.273 kg |
| Délka v mm | 9.700 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Ozvučení, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Plynová zkouška je nutná Plynová nádrž musí být vyměněna
Čelní sklo nebylo správně namontováno.
Umístění
Německo, Hessen - Mücke
POSTCODE: 35325
Vzdálenost:
... km
Int ne. #120995
Aktivní
Andere Damon Avanti Wohnmobil 3106
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.