Int ne. #208223
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Andere FFB Classic 580 LC
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 12:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | FFB Classic 580 LC |
| Prvotní registrace | 03/1999 |
| Počet ujetých kilometrů | 85.471 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 35.001 kg |
| Délka v mm | 6.090 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Großenwiehe
POSTCODE: 24969
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208223
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Andere FFB Classic 580 LC
Načítání ...
(so 04. 04. 2026 12:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.