Int ne. #219832
Aktivní
Andere Hehn
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Hehn |
| Prvotní registrace | 07/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 132.347 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 92 kW (125 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2402 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.300 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
Obecný popis
Známé závady
Parkovací hrbol (škrábanec) na pravé straně.
A běžné známky stáří.
Umístění
Německo, Duisburg
POSTCODE: 47259
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219832
Aktivní
Andere Hehn
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 14:40)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.