Int ne. #210316
Andere Monaco Dynasty
Konec aukce: čt 09. 04. 2026 10:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Monaco Dynasty |
| Prvotní registrace | 11/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 13.000 km |
| Podvozek | Andere |
| Výkon motoru v kW | 146 kW (199 PS) |
| Výtlak v cm³ | 8300 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 14.300 kg |
| Délka v mm | 12.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Egestorf
POSTCODE: 21272
Vzdálenost:
... km
Int ne. #210316
Andere Monaco Dynasty
Konec aukce: čt 09. 04. 2026 10:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.