Int ne. #226598
Příležitost k nákupu
Andere RhönCamp Pace
Tato aukce skončila (st 20. 05. 2026 13:09)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Andere |
| Kategorie | Autobus |
| Model | RhönCamp Pace |
| Prvotní registrace | 07/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 4.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 140 kW (190 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.140 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Berlin
POSTCODE: 10439
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226598
Příležitost k nákupu
Andere RhönCamp Pace
Tato aukce skončila (st 20. 05. 2026 13:09)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.