Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | Bavaria |
| Kategorie | Alcove |
| Model | A6 ED |
| Prvotní registrace | 03/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 164.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Nástavba: Frankia / Bavaria, výklenkové vozidlo, typ A6ED
Základ: Fiat Ducato 244, motor 2,8 l, 125 k
Celková hmotnost 3500 kg, TÜV 04 / 2028, plynová zkouška 10 / 2026
Rok výroby 03 / 2004 (také 1. registrace)
Délka 5,99 m, přípojné vozidlo
4 lůžka na spaní, 2 ve výklenku, 2 vzadu napříč na palandách
4 bezpečnostní pásy, nádrž 135 litrů, celkový počet km cca 164000
Není k dispozici TV, anténa, přijímač atd. a může být
lze předat
Kotel vadný
poslední výměna oleje včetně olejového a vzduchového filtru 04 / 2025
Rozvodový řemen a vodní pumpa měněny 2021 při km 145000
Ochrana podvozku a konzervace dutých kol 2017
Oddělená sprcha a WC, sprcha byla využívána jako skladovací prostor
používána jako úložný prostor a vybavena věšákem na oblečení
Velké dveře do úložné místnosti na pravé straně, menší dveře na levé straně (dodatečně namontované)
Zesílené přední a zadní pružiny od firmy Goldschmitt
Vozidlo má sezónní registrační značky (04 - 10)
K vidění v zimě v suché hale
Profesionální ruční mytí a konzervace v dubnu
2025 malá netěsnost nad dveřmi karoserie,
byl opraven specializovanou firmou.
Součástí dodávky je vzduchová markýza pro markýzu.
Předání vozidla od dubna 2026
Dříve v případě vhodné nabídky.
Požadovaná cena: 16500,-- Euro
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní