Int ne. #219284
Příležitost k nákupu
Benimar Amphitryon A 940
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:06)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Benimar |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Amphitryon |
| Modell | A 940 |
| Prvotní registrace | 07/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 39.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
Vybavení
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Španělsko, Villadangos del Paramo - Leon
POSTCODE: 24392
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219284
Příležitost k nákupu
Benimar Amphitryon A 940
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:06)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.