Int ne. #193785
Končí
Benimar Sport S323
Konec aukce: po 13. 04. 2026 10:28
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Benimar |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sport |
| Model | S323 |
| Prvotní registrace | 08/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 26.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 7 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.930 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Bremen
POSTCODE: 28259
Vzdálenost:
... km
Int ne. #193785
Končí
Benimar Sport S323
Konec aukce: po 13. 04. 2026 10:28
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.