Int ne. #206460
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bimobil BJ 330
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bimobil |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | BJ |
| Modell | 330 |
| Prvotní registrace | 03/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 350.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 135 kW (184 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2987 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.000 kg |
| Délka v mm | 6.850 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Rez na
Poškození
Umístění
Německo, Moers
POSTCODE: 47443
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206460
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bimobil BJ 330
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.