Int ne. #183177
Aktivní
Bürstner A 574/3
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:38)
Dostupnost: 02. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A 574/3 |
| Prvotní registrace | 12/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 81.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Promáčknutí levého předního blatníku, prasklina v levém bočním okně
Poškození
Umístění
Německo, Pleidelsheim
POSTCODE: 74385
Vzdálenost:
... km
Int ne. #183177
Aktivní
Bürstner A 574/3
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:38)
Dostupnost: 02. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.