Int ne. #216619
Příležitost k nákupu
Bürstner A 850-2
Tato aukce skončila (pá 24. 04. 2026 13:30)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A 850-2 |
| Prvotní registrace | 05/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 65.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.200 kg |
| Délka v mm | 8.700 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Germaringen
POSTCODE: 87656
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216619
Příležitost k nákupu
Bürstner A 850-2
Tato aukce skončila (pá 24. 04. 2026 13:30)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.