Int ne. #128855
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner A535-2 active
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | A535-2 active |
| Prvotní registrace | 12/2001 |
| Počet ujetých kilometrů | 96.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.600 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
podle zprávy TÜV: povrchová koroze přední pravé podlahy
Instalace nové převodovky, protože řadicí páka byla dříve nespolehlivá.
Umístění
Německo, Heidelberg
POSTCODE: 69120
Vzdálenost:
... km
Int ne. #128855
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner A535-2 active
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.