Int ne. #204889
Aktivní
Bürstner Averso 570 K
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 11:36)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil karavanu
| Značka | Bürstner |
| Model | Averso 570 K |
| Prvotní registrace | 04/2018 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 2.000 kg |
| Pohyblivé / manévrovací pomůcky | Ano |
| HU platný | Ano |
| HU platí do | 04/2026 |
| Délka v mm | 7.730 mm |
| Spojka proti rozptylu | Ano |
| Parkování / střešní klimatizace | Ano |
| Počet lůžek na spaní | 4 |
Vybavení
| Nájezdový brzdový systém | |
| Venkovní sprcha | |
| Ochranný kryt oje | |
| Francouzská postel | |
| Sprcha | |
| Patrové postele / Patrové postele | |
| Stmívání oken | |
| Nádrž na čerstvou vodu | |
| Plynové vytápění | |
| Střecha ze sklolaminátu | |
| Chladnička | |
| Podpory stability | |
| Markýza | |
| WC |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Vlotho
POSTCODE: 32602
Vzdálenost:
... km
Int ne. #204889
Aktivní
Bürstner Averso 570 K
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 11:36)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.