Int ne. #195018
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Brevio T 600
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 12:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Brevio |
| Modell | T 600 |
| Prvotní registrace | 04/2014 |
| Počet ujetých kilometrů | 110.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
malá promáčklina na prahu a levém předním nárazníku. drobné poškození laku na víku motoru a odštípnutí horního předního laku, změna barvy (skvrny od gumy) na podlaze v zadní části garáže.
Umístění
Německo, Bremen
POSTCODE: 28717
Vzdálenost:
... km
Int ne. #195018
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Brevio T 600
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 12:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.