Int ne. #219321
Aktivní
Bürstner Copa 500
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:36)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Copa 500 |
| Prvotní registrace | 07/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 24.800 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.190 kg |
| Délka v mm | 4.972 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Multifunkční volant | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Drobná poškození laku v jednotlivých oblastech, která nenarušují funkci.
Umístění
Německo, Meiningen
POSTCODE: 98617
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219321
Aktivní
Bürstner Copa 500
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:36)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.