Int ne. #215656
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Copa C 530
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Copa |
| Modell | C 530 |
| Prvotní registrace | 09/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 24.185 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.339 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání, Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Sáček na sprchový závěs má malou dírku. viz obrázek
Poškození
Umístění
Německo, Bochum
POSTCODE: 44803
Vzdálenost:
... km
Int ne. #215656
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Copa C 530
Načítání ...
(st 27. 05. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.