Int ne. #226734
Příležitost k nákupu
Bürstner Elegance I 640
Tato aukce skončila (st 20. 05. 2026 13:24)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 640 |
| Prvotní registrace | 01/2005 |
| Počet ujetých kilometrů | 81.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 81 kW (110 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.450 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu |
Obecný popis
Známé závady
Poškození vnějšího pruhu kůže na straně řidiče, ale není roztržený, zadní nárazník je uprostřed prasklý.
Poškození
Umístění
Německo, Thalfang
POSTCODE: 54424
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226734
Příležitost k nákupu
Bürstner Elegance I 640
Tato aukce skončila (st 20. 05. 2026 13:24)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.