Int ne. #231886
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Elegance I 660
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 10:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 660 |
| Prvotní registrace | 07/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 168.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 118 kW (160 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 33-ZP-LD |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.650 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Gebruikelijke krasjes / deukjes. Geen grote schades. APK en grote onderhoudsbeurt staat gepland voor 01 juni 2026.
Umístění
Nizozemsko, Echt
POSTCODE: 6101 KV
Vzdálenost:
... km
Int ne. #231886
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Bürstner Elegance I 660
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 10:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.