Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 710 |
| Prvotní registrace | 03/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 48.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.000 kg |
| Délka v mm | 8.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Uvedené poškození při nehodě je promáčknutí předního krytu markýzy. Do stříšky jsem lehce narazil.
Mírné škrábance a oděrky laku na bočních dveřích. Na přechodu ze střechy na zadní část jsou mírné praskliny v laku. Je třeba vyměnit chladicí kapalinu u modelu ALDE 3010. Pneumatiky jsou z roku 2019 a mají najeto cca 5800. Výměník tepla je deaktivovaný. Dle mého názoru dodatečně namontovaný posilovač nefunguje správně. Vozidlo nebylo poslední dva roky používáno, je pouze odstaveno v hale a proto je nyní určeno k prodeji. Není přihlášeno. Stav interiéru je dle mého názoru stále velmi dobrý, tj. neopotřebovaný. Jsou zde nainstalována různá přídavná zařízení, např. měnič, posilovač, zvedací podpěry a MaxxFan.
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní