Int ne. #205857
Aktivní
Bürstner Elegance I 730
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Elegance |
| Modell | I 730 |
| Prvotní registrace | 04/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 110.442 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.365 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Odštípnutý kámen na kapotě, škrábance na zadní části vozu
Umístění
Německo, Rendsburg
POSTCODE: 24768
Vzdálenost:
... km
Int ne. #205857
Aktivní
Bürstner Elegance I 730
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:30)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.