Int ne. #219795
Aktivní
Bürstner Levanto A 576
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Levanto |
| Modell | A 576 |
| Prvotní registrace | 03/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 44.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.170 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Drobné promáčkliny po celém obvodu, bez francouzské licence na čištění výfukových plynů.
Umístění
Francie, Volgelsheim
POSTCODE: 68600
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219795
Aktivní
Bürstner Levanto A 576
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 11:17)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.