Int ne. #230211
Aktivní
Bürstner Lineo C 590
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Lineo |
| Modell | C 590 |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 10.200 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 125 kW (170 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1995 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Lithiová baterie včetně plakátu, nové vodní čerpadlo ve vodní nádrži
Umístění
Německo, Hagen
POSTCODE: 58093
Vzdálenost:
... km
Int ne. #230211
Aktivní
Bürstner Lineo C 590
Načítání ...
(čt 28. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.