Int ne. #225241
Aktivní
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 9:29)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Bürstner |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Lyseo TD |
| Modell | 744 Harmony Line |
| Prvotní registrace | 06/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 32.200 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.800 kg |
| Délka v mm | 7.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Zwickau
POSTCODE: 08062
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225241
Aktivní
Bürstner Lyseo TD 744 Harmony Line
Načítání ...
(st 20. 05. 2026 9:29)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.